Imieniny:

Zaproszenie do udziału w warsztatach zielarskich Zaproszenie do udziału w warsztatach zielarskich

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, serdecznie zaprasza na warsztaty zielarskie pt. „Innowacyjne wdrożenia oraz doświadczenia w organizacji grup operacyjnych w województwie lubelskim”

 

Data i miejsce warsztatów: 26.08.2020 Sosnówka 122, 21-518 Sosnówka

 

Celem operacji jest podniesienie wiedzy w zakresie organizacji i funkcjonowania grup operacyjnych na przykładzie istniejącej Grupy Operacyjnej „Agroleśnictwo w Dolinie Zielawy” w województwie lubelskim. Podczas wyjazdu studyjnego uczestnicy zapoznają się z doświadczeniami Grupy Operacyjnej „Agroleśnictwo w Dolinie Zielawy”, realizującej  innowacyjny temat w ramach dofinansowania z działania „Współpraca”. Wyjazd będzie okazją do wymiany wiedzy poznania korzyści płynących ze współpracy nauki i praktyki, a także napotykanych problemów. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach zielarskich, warsztatach polowych na plantacjach agroleśnych oraz prezentacji produktów powstałych na bazie ziół z gospodarstw uczestniczących w projekcie.

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy rolników, przedstawicieli doradztwa rolniczego,  przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji rolniczych, około rolniczych i naukowych z terenu województwa lubelskiego.

 

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19 sierpnia 2020 r. na adres e-mail: mseroka@lodr.konskowola.pl lub mtarkowska@lodr.konskowola.pl

 

Kontakt w sprawie udziału w warsztatach:
Małgorzata Seroka tel: 603 555 418
Małgorzata Tarkowska tel: 697 308 333

 

Karta zgłoszeniowa - do pobrania
Program warsztatów - do pobrania

  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: