Imieniny:

Złote Gody – jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Złote Gody – jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

 W dniu 31 sierpnia 2021 r. w Urzędzie Gminy Rybczewice odbyła się uroczystość wręczenia medali "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" 14 parom małżeńskim, które zawarły związek małżeński w 1970 i 1971 roku.

 

Uroczystość rozpoczęła modlitwa, którą poprowadził ks. Ryszard Rak proboszcz Parafii p.w. Św Ap. Piotra i Pawła w Częstoborowic  

 

Jubilaci zostali odznaczeni medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny.

 

Wójt Gminy Rybczewice Elżbieta Masicz i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jadwiga Świerad wręczyły listy gratulacyjne, kwiaty i upominki.

 

Nie zabrakło również toastu i skromnego poczęstunku. W miłej i radosnej atmosferze, przy rozmowach i wspomnieniach zebrani świętowali 50 – tą rocznicę pożycia małżeńskiego. Dodatkowo klimat uroczystości umilił grą na akordeonie i śpiewem Dominik Poroch.

 

Drodzy Jubilaci!

Pragniemy złożyć Państwu z serca płynące gratulacje i życzenia. Życzymy Wam, Drodzy Jubilaci wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności, życzymy spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych jubileuszy.

Składamy serdeczne podziękowania parom za przyjęcie zaproszenia i wspólne świętowanie tego szczególnego jubileuszu.

 

 


Pełna galeria zdjęć dostępna pod adresem : https://www.facebook.com/media/set/?vanity=GRybczewice&set=a.2998845970385184

 

 

 

 

 

Autor:Administrator
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: