Imieniny:

Wystawa prac Mieszkanek DPSu w Wygnanowicach Wystawa prac Mieszkanek DPSu w Wygnanowicach

Wystawa prac Mieszkanek DPSu w Wygnanowicach oraz fotografie przedstawiające życie DOMU.

 
 
Każda okazja jest dobra, aby spotkać się razem, spędzić wspólne chwile i porozmawiać. Taką wyjątkową okazją było otwarcie wystawy prezentującej prace Mieszkanek DPSu w Wygnanowicach oraz fotografie przedstawiające życie DOMU. Wystawa która powstała przy współpracy Domu Pomocy Społecznej w Wygnanowicach i Elzbieta Masicz Wójt Gminy Rybczewice.
 
Otwarcia wystawy dokonała Wójt Gminy oraz Dyrektor placówki Pani Dorota Zybała. Na wernisaż przybyło blisko 60 osób, w tym autorki prac wraz ze swoimi opiekunami. To właśnie im wójt Gminy pogratulowała wspaniałych prac i podziękował za trud włożony w ich wykonanie. W swoim wystąpieniu, Wójt zwróciła również uwagę na różnorodność użytych materiałów i technik, wyraziła też swoje uznanie dla współorganizatora wystawy. Następnie Dyrektor DPSu przedstawiła prezentacji przybliżając życie i funkcjonowanie podopiecznych.
 
 
Po części oficjalnej był czas na dokładne przyjrzenie się zaprezentowanym pracom i wymianę doświadczeń między twórcami i gośćmi. Mamy nadzieję, że wystawa niewątpliwie przyczyni się do rozwoju pasji artystycznej wśród podopiecznych DPS-ów oraz pomoże im w integracji ze społeczeństwem.
 
 
Mieszkanki w podziękowaniu za udział w wydarzeniu dla każdego odwiedzającego przygotowały prezenty.
 
 
Przypominamy, że wystawę można oglądać do 8 grudnia we wnętrzach Dworu w Rybczewicach. Zachęcamy i zapraszamy
 
 
 

 

Autor:Administrator
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: