Imieniny:

Targi Pracy w Świdniku Targi Pracy w Świdniku

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku serdecznie zaprasza zarówno osoby bezrobotne szukające pracy jak i pracodawców chętnych do zaprezentowania swoich ofert na Targi Pracy w dniu 8 czerwca 2016 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku, ul. Szkolna 1.


Współorganizatorami targów będą: Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objęli Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej – Elżbieta Rafalska, Starosta Świdnicki – Dariusz Kołodziejczyk oraz burmistrzowie i wójtowie gmin z powiatu świdnickiego.


Patronatem medialnym tegoroczne targi objęły następujące media: Kurier Lubelski, portal naszemiasto.pl, Głos Świdnika, portal Świdnik Wysokich Lotów, Radio ER, gazeta Nowy Tydzień, Telewizja Kablowa Świdnik, gazeta Przegląd Świdnicki, portal LSW24.pl , gazeta Nasz Świdnik, Miejskie Centrum Kultury w Piaskach, Gminny Ośrodek Kultury w Mełgwi, Wieści z Rybczewic, TVP3 Lublin, telewizja Lubelska.tv.


W wydarzeniu tym wezmą udział pracodawcy, agencje pracy, organizacje pozarządowe, instytucje szkoleniowe, urzędy pracy oraz instytucje państwowe z terenu województwa lubelskiego, w celu zaproponowania osobom szukającym pracy ofert zarówno z kraju jak i z zagranicy. Udział w targach pracy jest bezpłatny.
 

Dyrektor PUP w Świdniku
Marcin Troć

Autor:Administrator
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: