Imieniny:

Strażacy oraz Wójt właczają sie do akcji charytatywnej Strażacy oraz Wójt właczają sie do akcji charytatywnej

Pani Elzbieta Masicz Wójt Gminy Rybczewice oraz druhowie z Jednostki OSP KSRG Rybczewice włączają się do akcji charytatywnej dla Wiktorii Bednarz - mieszkanki gm. Krzczonów, której celem jest zebranie funduszy na operację nóżek oraz rehabilitację.

 

W ramach trwających na stronie internetowej licytacji charytatywnych, oferowane są różne, przedmioty, kursy, sesje i itp., z których dochód przeznaczony jest na leczenie dziewczynki. Wójt Gminy Rybczewice oraz druhowie zapraszają do wspólnej licytacji, która obejmuje: czas spędzony ze strażakami w jednostce OSP (1 godzina), w tym przejazd wozem strażackim oraz pokaz samochodu, sprzętu i wyposażenia. Od Pani Wójt zwycięzca licytacji dodatkowo w nagrodę otrzyma strażacką maskotkę. Aby utrwalić wspomnienia, będzie możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć.

 

Nagrodę może odebrać tylko 1 osoba, natomiast w przypadku licytacji dla osoby nieletniej (dziecka), odbiór nagrody jest wyłącznie możliwy z opiekunem osoby nieletniej.

 

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć naszą licytację lub każdą inną zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/groups/410776690342249

 

Licytacja odbywa się tylko i wyłącznie na stronie wskazanej wyżej. Licytujemy w formie komentarzy.

 

Termin licytacji do 8 marca - godz. 20:00.

 

Odbiór nagrody do ustalenia z Jednostką OSP (w terminie 1 miesiąca od dnia wylicytowania)

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 😊

 

Autor:M.K.
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: