Imieniny:

IV JARMARK KRÓLEWSKI, w tym roku pod nazwą "Orzech laskowy w kuchni dworskiej” IV JARMARK KRÓLEWSKI, w tym roku pod nazwą "Orzech laskowy w kuchni dworskiej”

Serdecznie zapraszamy już w tę niedzielę na IV JARMARK KRÓLEWSKI, w tym roku pod nazwą "Orzech laskowy w kuchni dworskiej”.

 

Razem z przedsiębiorstwem Fructino jako współorganizatorem wydarzenia, przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, pokazów i konkursów.

 

Jak co roku królować będą dania regionalne i ciasta na stoiskach promocyjnych, a także wyroby pochodzące od lokalnych producentów. Liczną grupę stanowić będą także twórcy rękodzieła artystycznego. W tym roku przygotowaliśmy ofertę dla najmłodszych, gdzie każdy maluch znajdzie coś dla siebie.

 

Nie może zabraknąć także występów naszych gminnych artystów. Na scenie zaprezentują się także zaprzyjaźnione grupy i zespoły z sąsiednich gmin.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu szczegółowy program Jarmarku Królewskiego.

 

Celem naszych cyklicznych imprez jest łączenie i upowszechnianie kultury regionu, pragniemy poprzez powyższą inicjatywę wzmacniać więzi społeczne oraz promować to, co mamy najlepsze. Minione lata pokazały, że w sierpniowe popołudnie nasza Mała Ojczyzna - Gmina Rybczewice staje się miejscem tętniącym życiem.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Rybczewice oraz szanownych Gości do wspólnej zabawy.

 

Autor:Administrator
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: