Imieniny:

Zezwolenia na połów ryb. Zezwolenia na połów ryb.

 

POŁÓW RYB NA ZBIORNIKU RETENCYJNYM W RYBCZEWICACH SEZON 2017

 

 

Uwaga osoby zainteresowane kupnem zezwoleń na połów ryb w sezonie 2017 !!!

 

    Uprzejmie informujemy, że sprzedaż zezwoleń sezonowych na połów ryb na zbiorniku retencyjnym w Rybczewicach na sezon 2017 rozpocznie się 15 marca 2017r.

Ustala się następujący sposób zakupu zezwoleń:

Zakupu zezwolenia sezonowego można dokonać poprzez  dokonanie wpłaty w banku lub dokonując przelewu internetowego na konto 81 8689 0007 1000 0124 2000 0050 w SBP O/Rybczewice.

 

1. W przypadku zezwoleń sezonowych należy zgłosić się do Urzędu Gminy do pokoju nr.6 w celu wpisania się na listę osób ubiegających się o zezwolenie sezonowe, następnie dokonać wpłaty w banku lub dokonując przelewu internetowego - Wpisując tytułem "opłata za zezwolenie sezonowe 2017 na zbiorniku retencyjnym w Rybczewicach".

Cena zezwolenia sezonowego 300zł.

UWAGA ilość zezwoleń sezonowych ograniczona !!! (150szt)

Z dowodem wpłaty należy udać się do UG w Rybczewicach w celu odebrania zezwolenia .

 

2. W przypadku zezwolenia jednorazowego należy dokonać wpłaty w banku lub przelewem internetowym wpisując tytułem, "Połów jednorazowy na zbiorniku retencyjnym w Rybczewicach  w sezonie 2017, w dniu ……….( tu należy podać datę )".

Cena zezwolenia jednorazowego 25 zł

 

Okazanie pokwitowania dokonania opłaty jest dowodem uprawniającym do połowu ryb we wskazanym na przelewie terminie. W przypadku braku opłaty osoby uprawnione do kontroli będą spisywały dane osoby , która będzie musiała dokonać opłaty w ciągu 72 godzin i okazać dowód wpłaty w urzędzie Gminy w Rybczewicach.

Zmiany związane z formą opłat podyktowane są zmianami ustawowymi ws. Podatku od towarów i usług (VAT). ( Dz. U. 2016 r. poz. 710).

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Wszystkim miłośnikom wędkowania życzymy miłych  chwil spędzonych na naszym zbiorniku i wspaniałych połowów.

  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: