Imieniny:

Targi Pracy w Piaskach. Targi Pracy w Piaskach.

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku serdecznie zaprasza zarówno osoby bezrobotne szukające pracy jak i pracodawców chętnych do przedstawienia swojej oferty na Targi Pracy 2017 w dniu 31 maja 2017 r. w godzinach od 1000 do 1300 do hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków Zespołu Szkół w Piaskach, ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski.

Współorganizatorami targów są: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Zespół Szkół w Piaskach.

W wydarzeniu wezmą udział pracodawcy, agencje pracy, organizacje pozarządowe, instytucje szkoleniowe, urzędy pracy oraz instytucje państwowe z terenu województwa lubelskiego,
w celu zaproponowania osobom szukającym pracy ofert zarówno z kraju jak i z zagranicy. Przewidujemy, że obecnych będzie co najmniej 80 wystawców.

Targi pracy dają możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami i zapoznania się z aktualnymi propozycjami staży i ofert pracy. W jednym czasie i miejscu będzie można przejrzeć wiele różnych ofert oraz sprawdzić, jakie trendy panują na rynku - w jakich branżach, na jakich stanowiskach. Z jednej strony można dowiedzieć się, jakie oczekiwania stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom, z drugiej – zweryfikować własne predyspozycje i umiejętności. Stanowią też formę bezpośredniego kontaktu pracodawców
z kandydatami do pracy, w celu prezentacji ofert pracy lub propozycji miejsc pracy, oraz pozyskania do pracy kandydatów odpowiadających wymaganiom poszczególnych pracodawców. Jednocześnie w przypadku braku wolnych miejsc pracy targi dają doskonałą okazję do zareklamowania firmy, stworzenia bazy danych potencjalnych pracowników, jak również pozyskania przyszłych klientów.

Udział w targach pracy jest bezpłatny.

Marcin Troć

 Dyrektor PUP w Świdniku

 

Autor:Administrator
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: