Imieniny:

INFORMACJA DOTYCZĄCA WYDAWANIA ŻYWNOŚCI W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020 WSPÓŁFINANSOWANEGO Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM INFORMACJA DOTYCZĄCA WYDAWANIA ŻYWNOŚCI W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020 WSPÓŁFINANSOWANEGO Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybczewicach informuje ,że  osoby którym zostały wydane skierowania  do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach PO PŻ zobowiązane są do odbioru żywności , która będzie wydawana budynku Urzędu Gminy w Rybczewicach  w dniu 2 i 3 lipca 2020 r. w godzinach od  8;30 do 15;00.

 

DNIA 2 LIPCA 2020r.  ŻYWNOŚĆ WYDAWANA BĘDZIE DLA NASTĘPUJACYCH MIEJSCOWOŚCI;

 

Zygmuntów, Izdebno , Izdebno Kol, Pilaszkowice Pierwsze ,  Pilaszkowice Drugie, Bazar.

 

DNIA 3 LIPCA 2020r. ŻYWNOŚĆ WYDAWANA BĘDZIE DLA NASTĘPUJACYCH MIEJSCOWOŚC;

 

Stryjno Kolonia, Stryjno Pierwsze, Stryjno Drugie, Wygnanowice, Rybczewice Pierwsze,  Rybczewice Drugie,  Częstoborowice.    

 

 

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne związane z COVID -19  prosimy o zastosowanie się do zachowania bezpiecznej odległości co najmniej 2 m , zakrycia ust i nosa maseczką  oraz dezynfekcję rąk po wejściu do pomieszczenia.

 

  

Odbiór żywności w wyznaczonym terminie jest obowiązkowy.

 

Autor:Administrator
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: